List as of 4 p.m. Feb. 3
U.S. Representative – District 5
- Susan Brooks
- Allen Davidson
- David Ford
- David Stockdale
State Senator – District 21
- James Buck
State Senator – District 29
- Mike Delph
- J.D. Ford
State Senator – District 31
- Crystal LaMotte
- James Merritt, Jr.
State Representative – District 24
- Steve Braun
State Representative – District 29
- Kathy Richardson
State Representative – District 32
- Bob Ashley
- P. Eric Turner
State Representative – District 37
- Todd Huston
State Representative – District 39
- David Russ
- Jerry Torr
Circuit Court Judge
- Paul Felix
Judge Superior Court 3
- William Hughes
- Brian Poindexter
Judge Superior Court 4
- J. Richard Campbell
Judge Superior Court 5
- Wayne Sturtevant
Prosecuting Attorney
- D. Lee Buckingham III
Hamilton County Clerk
- Tammy (Clark) Baitz
- Rhonda Gary
Hamilton County Recorder
- Ray Ade
- Jennifer Hayden
Hamilton County Sheriff
- Mark Bowen
Hamilton County Coroner
- John R. Chalfin
- Roger Conn
Hamilton County Assessor
- Robin Ward
Hamilton County Commissioner – District 1
- Christine Altman
Hamilton County Council – District 1
- Andrew Dollard
- Fred Glynn
Hamilton County Council – District 2
- Amy Massillamany
Hamilton County Council – District 3
- Steve Schwartz
Hamilton County Council – District 4
- Paul Ayers
Adams Township Trustee
- Douglas Callahan
Adams Township Board
- Floyd Barker
- Gail Godby
- Ron Stone
- Sharon Wilson
Clay Township Trustee
- Douglas Callahan
Clay Township Board
- Jim Blessing
- Paul Boliln
- Meredith Carter
- Mary Eckard
- Matthew Snyder
Delaware Township Trustee
- Debbie Driskell
Delaware Township Board
- Michael Jordan
- Ed Pierce
- Marilyn Schenkel
Fall Creek Township Trustee
- Jeff Hern
Fall Creek Township Board
- Brian Baehl
- Dan Rieke
Jackson Township Trustee
- Christina Miller
Jackson Township Board
- Barbara Inman
- Jeff Roberts
- Glen Schwartz
Noblesville Township Trustee
- Theresa Caldwell
- Tom Kenley
Noblesville Township Board
- Joe Arrowood
- James L. Cox
- David Mallery
- Peggy Pfister
- Jim Williams
Washington Township Trustee
- Danielle Carey Tolan
Washington Township Board
- Jim Peyton
- Carl Steele
Wayne Township Trustee
- Otto Berlin
- Diane Crim
White River Township Trustee
- Edmund Fouse
- Jamie Rulon
White River Township Board
- Charles Burkhardt
- Lisa Flanders
- Donna Gentry
Atlanta Town Council – At-large
- Pamela Van Hook
Cicero Town Council – At-large
- Chad Amos
- Brad Baker
- Brett Foster
- Rick Smith
Sheridan Town Council – At-large
- Glen Bougher
- Steve Fisher
- Sheryl Peters
- Jeremy Somerville
Fishers Mayor
- Scott Fadness
- Maurice Heitzman
- Walt Kelly
- Marvin Scott
Fishers City Clerk
- Jennifer Kehl
- Pamela Zagar
Fishers City Council – SE
- Pete Peterson
Fishers City Council – NW
- Mike Colby
Fishers City Council – NC
- Eric Moeller
Fishers City Council – SC
- Gregory Purvis
- John Weingardt
Fishers City Council – SW
- Bill Brown
- David George
Fishers City Council – NE
- Brad DeReamer
- Chad Garrard
- Ed Offerman
Fishers City Council – At-large
- Rich Block
- Cecilia Coble
- Jason Meyer
- Todd Zimmerman